خودروبر شیراز

خودرو بر شیراز

خودرو بر شیراز – خودروبر شیراز – حمل خودرو شیراز

خودرو بر شیراز یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای خودرو بر در شیراز و امداد خودرو شیراز و حمل خودرو شیراز تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم  اطلاعات خود را در مورد خدمات خودرو بر با علم روز خودرو بررسی کرده و هرچه بیشتر مطالعه نمایند.

درباره خودروبر در شهر شیراز 

خودرو بر سراسری از جمله خودرو بر های خوب در شیراز به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو شیراز بهره گرفته است.

مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان فارس نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و  با خیال راحت رانندگی نمایید.

امداد خودرو شیراز معتبرترین شرکت‌ خودرو بری در تمام مناطق شهر شیراز زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر شیراز ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودرو بر شیراز به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

چه زمان نیاز به خودروبر دارید؟

ممکن است شما در جاده ای در شیراز در حال حرکت به مقصد خود باشید و یا در مسافرتی به سر میبرید، که متاسفانه خودرو شما دچار مشکل فنی شود در این حالت است که شما به تماس با خودرو بر سراسری نیاز دارید تا همکاران ما در اسرع وقت به محل حادثه آمده و تجهیزات و لوازم مورد نیاز را فراهم نماید یا در صورت نیاز خودرو شما را به مراکز مربوطه حمل نمایند.

خودروبر کشوری فارس - کفی ماشین فارس - جرثقیل فارس - ماشین بر فارس
خودروبر کشوری شیراز – کفی ماشین شیراز – جرثقیل شیراز – ماشین بر شیراز

خدمات خودروبر شیراز عبارتند از:

 • ماشین بر خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • حمل اتومبیل های مسابقه .
 • حمل و نقل خودرو های لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه .

جهت درخواست امداد خودرو شیراز، یدک کش شیراز​، حمل خودرو شیراز، خودرو بر شیراز، خودروبر شیراز با شماره تماس های خودرو بر سراسری البرز تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس های خودرو بر شیراز:

قیمت خودرو بر شیراز

قیمت خودروبر در شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودرو بر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 •  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.
 • در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 • و…

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه خودرو بر سراسری در شیراز ، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

امداد خودرو 24 ساعته شیراز

خودروبر شیراز سعی بر این دارد تا امکانات لازم به منظور امداد رسانی را در هر زمان از شبانه روز در اختیار کاربران خود قرار دهد. این اقدام که به امداد خودرو 24 ساعته معروف می باشد در حقیقت  از جمله اصلی ترین قابلیت های یک امداد خودرو درست است.

امدادخودرو 24 ساعته در تمامی مدت شبانه روز و هفت روز هفته را آماده خدمت رسانی به خودرو های نیاز به امداد می باشد.

ویژگی های امداد خودرو شبانه روزی شیراز

یک امداد خودرو شبانه روزی باید یکسری قابلیت هایی داشته باشد که آن را از دیگر امداد خودرو ها متمایز نماید و همچنین اعتماد مشتریان خود را به خود جلب نماید.

در این قسمت به چند قابلیت آن اشاره خواهیم کرد:

 • متعهد بودن
 • قیمت مشخص خدمات
 • سریع رسیدن به مکان مورد نظر
 • تسریع پروسه امداد

امداد خودرو شبانه روزی البرز در کلیه ی سال های فعالیت خود سعی بر این داشته تا کلیه ی موارد ذکر شده در بالا را در فعالیت امدادی خود رعایت نماید و مفتخر می باشد تا اعلام نماید در طی سال های فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان خود را در این باب جلب نماید.

خودروبر-فارس -کفی-فارس -امداد-سیار-فارس
خودروبر شیراز – کفی شیراز – امداد سیار شیراز

آیا فقط برای خرابی‌ های قسمت مکانیک از امداد خودرو استفاده می‌ شود؟

خدمات امداد خودرو شیراز نه تنها برای خرابی‌ های قسمت مکانیکی اتومبیل بلکه برای مشکلات بخش برقی و باتری و سایر قسمت‌ های ماشین نیز استفاده می‌ شود. برای مثال، در صورت بروز مشکل در بخش برق و باتری خودرو، می‌ توانید با خدمات امداد خودرو تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید.

سپس، خدمات امداد خودرو به شما ارسال می‌ شود تا عیب را تشخیص داده و در صورت امکان بدون نیاز به قطعه جدید، ماشین را تعمیر کنند. همچنین، در صورت بروز مشکل پنچر لاستیک، می‌ توانید از خدمات امداد خودرو استفاده کنید و امکان پنچرگیری سیار را برای شما فراهم کنند تا بتوانید با آرامش به مقصد خود ادامه دهید. به طور کلی، برای تعمیر و رفع عیب ماشین خود در میانه جاده و حتی در محل زندگیتان، می‌ توانید با خدمات امداد خودرو تماس بگیرید.

نحوه یدک کشی خودرو به چه صورت می باشد؟

یدک کش برای مواقعی ست که خودروی شما قادر به حرکت نمی باشد، یا اینکه حرکت دادن خودرو خطرناک است و یا خودرو نمایشگاهی، صفر و بدون کارکرد باشد. هر ساله میلیون ها خودرو توسط خودروبر ها و وسایل حمل و نقل خودرو در استان فارس جابجا می شوند. ایمنی حمل و نقل یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین مسئله در این رابطه می باشد که باید با رعایت شرایط و استانداردها، این نوع حمل و نقل به خوبی پیش رود.

خودرو بر شیراز با داشتن امکانات متنوع حمل و نقل نظیر خودروبر،یدک کش، کامیون حمل ماشین و … در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشد. خودروبرها در سراسر جهان به منظور حمل خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردارند و تولید کنندگان خودرو، سالانه برای شرکت در نمایشگاه ها و عرضه‌ی خودروهای خود به مشتریان از این تجهیزات استفاده می کنند

مناطق تحت پوشش خودرو بر در استان فارس:

تفاوت ایمنی و سرعت انواع خودروبر و یدک کش چیست؟

خودرو بر مکانیزه نسبت به سایر خودروبر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود

کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر به نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است. به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد. این امر باعث این میشود که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد.

حمل-خودرو-کشوری-امداد-سیار-حمل-ماشین-شهر-فارس-مکانیکی-سیار-فارس
حمل خودرو کشوری – امداد سیار- حمل ماشین شهر شیراز – مکانیکی سیار شیراز

شماره تماس سایر استان ها

 

نام استان تلفن نام استان تلفن
آذربایجان شرقی ۰۴۱۹۱۰۱۰۳۸۹ سیستان و بلوچستان ۰۵۴۹۱۰۱۰۳۸۹
لرستان ۰۶۶۹۱۰۱۰۳۸۹ کرمانشاه ۰۸۳۹۱۰۱۰۳۸۹
اردبیل ۰۴۵۹۱۰۱۰۳۸۹ یزد ۰۳۵۹۱۰۱۰۳۸۹
اصفهان ۰۳۱۹۱۰۱۰۳۸۹ تهران ۰۲۱۹۱۰۱۰۳۸۹
البرز ۰۲۶۰۹۱۰۱۰۳۸۹ قم ۰۲۵۹۱۰۱۰۳۸۹
ایلام ۰۸۴۹۱۰۱۰۳۸۹ کرمان ۰۳۴۹۱۰۱۰۳۸۹
بوشهر ۰۷۷۹۱۰۱۰۳۸۹ گلستان ۰۱۷۹۱۰۱۰۳۸۹
آذربایجان غربی ۰۴۴۹۱۰۱۰۳۸۹ کهگیلویه و بویراحمد ۰۷۴۹۱۰۱۰۳۸۹
چهارمحال و بختیاری ۰۳۸۹۱۰۱۰۳۸۹ گیلان ۰۱۳۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان جنوبی ۰۵۶۹۱۰۱۰۳۸۹ کردستان ۰۸۷۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان رضوی ۰۵۱۹۱۰۱۰۳۸۹ مازندران ۰۱۱۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان شمالی ۰۵۸۹۱۰۱۰۳۸۹ مرکزی ۰۸۶۹۱۰۱۰۳۸۹
خوزستان ۰۶۱۹۱۰۱۰۳۸۹ هرمزگان ۰۷۶۹۱۰۱۰۳۸۹
زنجان ۰۲۴۹۱۰۱۰۳۸۹ همدان ۰۸۱۹۱۰۱۰۳۸۹
سمنان ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۸۹ فارس ۰۷۱۹۱۰۱۰۳۸۹

اهداف تعمیر خودرو در محل چیست؟

در حقیقت زمانی که امدادگران و امداد خودرو خدمات تعمیر در محل را ارائه می نماید قصد دارد به چه اهدافی برسد؟ تعمیر خودرو در محل به منظور اهداف زیر انجام می گیرد:

 • افزایش رضایت مندی مشتریان
 • جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان
 • تکریم مشتریان
 • پیشتازی در امر خدمات پس از فروش
 • ارائه خدمات لوکس
 • افزایش درآمد
 • جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی بوسیله مشتریان
 • خدمات سرویس دوره ای
 • ایجاد تنوع در خدمات سیار
 • تعمیرات خودرو شامل تعویض باطری، دینام، انژکتور، رادیاتور، قفل، سنسور روغن و…

امداد جاده ای چه چیزی را پوشش می دهد؟

خودروبر شیراز خدمات زیادی را به شما ارائه می نماید. مهم ترین خدماتی که شما میتوانید از حمل خودرو شیراز، امداد خودرو شیراز و سایر امداد خودرو ها دریافت کنید عبارتند از:

سوریس پنچری لاستیک

یکی از خدمات خودروبر شیراز کمک به شما در حوزه پنچری لاستیک می باشد. اگر در شهر یا خارج از شهر دچار مشکل شده اید، میتوانید جهت تعویض لاستیک پنچر شده خود از امداد خودرو کمک بخواهید.

خدمات یدک کش در شیراز

این احتمال وجود دارد که خودروی شما دچار مشکلی شده باشد که با امداد کنار جاده ای به آسانی رفع نشود. در این صورت چطور میتوانید مشکل را رفع کنید؟ یدک کش تبریز خودروی شما را تا اولین تعمیر گاه قابل قبول یا تعمیرگاه های خود حمل می نماید. در این صورت است که شما میتوانید به آسانی جهت رفع مشکل خودروی خود اطمینان حاصل نمایید. اگر سوخت خودرو هم تمام شده باشد میتوانید جهت سوخت رسانی کمک بخواهید. در غیر این صورت تا اولین پمپ بنزین یدک کشی خواهید شد.

سرویس های مکانیکی خودرو

یکی از دسته خدماتی که میتوانید از امداد خودرو شیراز دریافت نمایید، مربوط به سرویس های مکانیکی خودرو می باشد. برای مثال اگر درب خودروی شما قفل شده است و دچار مشکل شده اید میتوانید از امداد خودرو در حوزه رفع این مشکل کمک بخواهید. ممکن است باتری خودروی شما دچار مشکل شده باشد، در این صورت میتوانید برای شارژ باتری از سرویس مکانیکی امداد خودرو رزن استفاده نمایید.

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور: در جست و جوی امداد خودرو در موتورهای جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابری می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور
سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور

Shiraz Car Relief Services

emdad khodro Shiraz

khodro bar Shiraz

khodro bar Shiraz

yadak kesh Shiraz

hamle khodro Shiraz

khodrobar Shiraz urmia

khodrobar  Tehran Shiraz

khodro bar from east Shiraz to urmia

car transfer from east azerbaijan to Shiraz

emdad khodro from Shiraz to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

مکان خودرو بر شیراز در روی نقشه گوگل

10 دیدگاه دربارهٔ «خودرو بر شیراز»

 1. فک نمی کردم که بتونم بدون رفتن به تعمیرگاه باتری ماشینم رو عوض کنم ولی خوشبختانه و به لطف خودروبر شیراز بدون اینکه وقتم تلف بشه تعویض انجام شد. خیلی ممنونم.

 2. خودرو بر شیراز در سریع ترین حالت ممکن خودشون رو برای امداد رسانی رسوندند تقدیر و تشکر می کنم ازشون.

 3. از خودرو بر شیراز خیلی ممنونم که با نیروهای خیلی ماهر و منظم به کمک کردند و خیلی سریع مشکل ما رو با خوش رویی و مهارت عالی حل کردند

 4. خودرو بر شیراز با ارائه خدمات بسیار عالی مشکل خودرو ما رو حل کرد بی نهایت ممنونیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *