خودرو-بر-سمنان

خودرو بر سمنان

خودرو بر سمنان – خودروبر سمنان – حمل خودرو سمنان 

خودروبر یک وسیله جدید برای حمل خودروها می باشد که نسبت به جرثقیل ها بسیار ایمن تر می باشند. خودرو بر سمنان یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای خودرو بر در سمنان و امداد خودرو سمنان و حمل خودرو سمنان تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم  اطلاعات خود را در مورد خدمات خودرو بر با علم روز خودرو بررسی کرده و هرچه بیشتر مطالعه نمایند.

ممکن است برای شما تصمیم سختی باشد که خودرو خود را تا زمانی که به مقصد برسید هدایت کنید یا اینکه آن را به وسیله شرکت خودرو بر به مقصد منتقل کنید. همانگونه که می توانید فکر کنید، مزیت و نقایص برای هر گزینه حمل و نقل خودرو وجود دارد. قطعا باید به این امتیازات مثبت و منفی نگاهی دقیق بیندازید. تا به بهترین نتیجه برسید.

درباره خودرو بر در شهر سمنان:

خودرو بر سراسری از جمله خودرو بر های خوب در سمنان به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو سمنان بهره گرفته است.

مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان سمنان نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و  با خیال راحت رانندگی نمایید.

خودرو بر سمنان معتبرترین شرکت‌ خودرو بری در تمام مناطق شهر سمنان زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر سمنان ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودرو بر سمنان به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

کفی ماشین سمنان - جرثقیل سمنان - ماشین بر سمنان
کفی ماشین سمنان – جرثقیل سمنان – ماشین بر سمنان

چه زمان نیاز به خودروبر دارید؟

ممکن است شما در جاده ای در سمنان در حال حرکت به مقصد خود باشید و یا در مسافرتی به سر میبرید، که متاسفانه خودرو شما دچار مشکل فنی شود در این حالت است که شما به تماس با خودرو بر سراسری نیاز دارید تا همکاران ما در اسرع وقت به محل حادثه آمده و تجهیزات و لوازم مورد نیاز را فراهم نماید یا در صورت نیاز خودرو شما را به مراکز مربوطه حمل نمایند.

اجزای تشکیل دهنده خودروبر که دارای امکانات ویژه است وجود قسمت موتوری و کشنده آن است که بسیار قدرتمند بوده و در بخش دوم، کفی خودرو است که خودرو بر روی آن سوار می‌شود. حال وقت آن رسیده است بدانیم که چه زمانی به خودروبر نیاز داریم:

 • خودروهای بدون پلاک
 • جا به جایی خودروهای فرسوده
 • جا به جایی خودروی تصادفی
 • حمل و نقل تجهیزات کشاورزی
 • در صورت خرابی خودرو

انواع مختلف خودروبر ها

خودروبرها در دو مدل تریلر خودروبر و خودروبر کامیونت عرضه شده اند. تریلرهای خودروبر در مواردی که نیاز است چند خودرو همزمان به جایی خارج از شهر منتقل شوند مورد استفاده قرار می گیرند. که با دو ظرفیت حمل هشت خودرو و حمل شش خودرو، عرضه می شوند.

اما خودروبرهای کامیونت، دارای وینچ می باشند و برای جابه جایی داخل شهری و بین شهری  استفاده می شوند و به آن ها خودروبر تکی نیز هم گفته می شود.

آیا فقط برای خرابی‌ های قسمت مکانیک از امداد خودرو استفاده می‌ شود؟

خدمات امداد خودرو نه تنها برای خرابی‌ های قسمت مکانیکی اتومبیل بلکه برای مشکلات بخش برقی و باتری و سایر قسمت‌ های ماشین نیز استفاده می‌ شود. برای مثال، در صورت بروز مشکل در بخش برق و باتری خودرو، می‌ توانید با خدمات امداد خودرو تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید.

سپس، خدمات امداد خودرو به شما ارسال می‌ شود تا عیب را تشخیص داده و در صورت امکان بدون نیاز به قطعه جدید، ماشین را تعمیر کنند. همچنین، در صورت بروز مشکل پنچر لاستیک، می‌ توانید از خدمات امداد خودرو استفاده کنید و امکان پنچرگیری سیار را برای شما فراهم کنند تا بتوانید با آرامش به مقصد خود ادامه دهید. به طور کلی، برای تعمیر و رفع عیب ماشین خود در میانه جاده و حتی در محل زندگیتان، می‌ توانید با خدمات امداد خودرو سمنان تماس بگیرید.

خودرو بر کشوری سمنان - کفی ماشین سمنان - جرثقیل سمنان - ماشین بر سمنان
خودرو بر کشوری سمنان – کفی ماشین سمنان – جرثقیل سمنان – ماشین بر سمنان

خدمات خودروبر سمنان عبارتند از:

 • ماشین بر خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • حمل اتومبیل های مسابقه.
 • حمل و نقل خودرو های لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه.

جهت درخواست امداد خودرو سمنان، یدک کش سمنان​، حمل خودرو سمنان، خودرو بر سمنان، خودروبر سمنان با شماره تماس های خودرو بر سراسری البرز تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس های خودرو بر سمنان:

امداد خودرو 24 ساعته

خودروبر سمنان سعی بر این دارد تا امکانات لازم به منظور امداد رسانی را در هر زمان از شبانه روز در اختیار کاربران خود قرار دهد. این اقدام که به امداد خودرو 24 ساعته معروف می باشد در حقیقت  از جمله اصلی ترین قابلیت های یک امداد خودرو درست است.

امدادخودرو 24 ساعته در تمامی مدت شبانه روز و هفت روز هفته را آماده خدمت رسانی به خودرو های نیاز به امداد می باشد.

ویژگی های امداد خودرو شبانه روزی سمنان

یک امداد خودرو شبانه روزی باید یکسری قابلیت هایی داشته باشد که آن را از دیگر امداد خودرو ها متمایز نماید و همچنین اعتماد مشتریان خود را به خود جلب نماید.

در این قسمت به چند قابلیت آن اشاره خواهیم کرد:

 • متعهد بودن
 • قیمت مشخص خدمات
 • سریع رسیدن به مکان مورد نظر
 • تسریع پروسه امداد

امداد خودرو شبانه روزی البرز در کلیه ی سال های فعالیت خود سعی بر این داشته تا کلیه ی موارد ذکر شده در بالا را در فعالیت امدادی خود رعایت نماید و مفتخر می باشد تا اعلام نماید در طی سال های فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان خود را در این باب جلب نماید.

قیمت خودرو بر سمنان

قیمت خودروبر در سمنان به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودرو بر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 •  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.
 • در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 • و…

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افراد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه ماشین سراسری در سمنان، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

خودروبر سمنان - کفی سمنان - امداد سیار سمنان
خودروبر سمنان – کفی سمنان – امداد سیار سمنان

نحوه یدک کشی خودرو به چه صورت می باشد؟

یدک کش برای مواقعی ست که خودروی شما قادر به حرکت نمی باشد، یا اینکه حرکت دادن خودرو خطرناک است و یا خودرو نمایشگاهی، صفر و بدون کارکرد باشد. هر ساله میلیون ها خودرو توسط خودروبر ها و وسایل حمل و نقل خودرو در استان سمنان جابجا می شوند. ایمنی حمل و نقل یکی از مهم‌ ترین و اساسی ترین مسئله در این رابطه می باشد که باید با رعایت شرایط و استانداردها، این نوع حمل و نقل به خوبی پیش رود.

خودرو بر سمنان با داشتن امکانات متنوع حمل و نقل نظیر خودرو بر، یدک کش، کامیون حمل ماشین و … در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشد. ماشین ها در سراسر جهان به منظور حمل خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردارند و تولید کنندگان خودرو، سالانه برای شرکت در نمایشگاه ها و عرضه‌ی خودروهای خود به مشتریان از این تجهیزات استفاده می کنند

مناطق تحت پوشش خودرو بر در استان سمنان:

تفاوت ایمنی و سرعت انواع خودروبر و یدک کش چیست؟

خودرو بر مکانیزه نسبت به سایر خودروبر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود

کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر به نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است. به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد. این امر باعث این میشود که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد.

برای استفاده از تخلیه خودرو بهتر است از یک کنترل از راه دور که دارای امنیت بسیاری است استفاده کرد.  با دستگاهای هیدرولیک میتوان به طور اتوماتیک درب عقب را به طور کامل کنترل میکند. بارکاری را میتوان بر روی کفی خودرو بر قرار داد. حمل و نقل خودرو در سمنان اهمیت بالایی دارد.

حمل ماشین کشوری - امداد سیار - حمل ماشین شهر سمنان- مکانیکی سیار سمنان
حمل ماشین کشوری – امداد سیار – حمل ماشین شهر سمنان- مکانیکی سیار سمنان

Semnan Car Relief Services

emdad khodro Semnan

khodro bar Semnan

khodrobar Semnan

yadak kesh Semnan

hamle khodro Semnan

khodrobar Semnan urmia

khodrobar  Tehran Semnan

khodro bar from east Semnan to urmia

car transfer from east azerbaijan to Semnan

emdad khodro from Semnan to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

مکان خودرو بر سمنان در روی نقشه گوگل

24 دیدگاه دربارهٔ «خودرو بر سمنان»

 1. بازتاب: خودرو بر میامی - خودروبر میامی - حمل خودرو میامی - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 2. بازتاب: خودرو بر دامغان - خودروبر دامغان - حمل خودرو دامغان - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 3. بازتاب: خودرو بر گرمسار - خودروبر گرمسار - حمل خودرو گرمسار - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 4. بازتاب: خودرو بر ایوانکی - خودروبر ایوانکی - حمل خودرو ایوانکی - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 5. بازتاب: خودرو بر مهدی شهر - خودروبر مهدی شهر - حمل خودرو مهدی شهر - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 6. بازتاب: خودرو بر بسطام - خودروبر بسطام - حمل خودرو بسطام - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 7. بازتاب: خودرو بر مجن - خودروبر مجن - حمل خودرو مجن - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 8. بازتاب: خودرو بر کلاته‌ خیج - خودروبر کلاته‌ خیج - حمل خودرو کلاته‌ خیج - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 9. بازتاب: خودرو بر دیباج - خودروبر دیباج - حمل خودرو دیباج - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 10. بازتاب: خودرو بر کلاته - خودروبر کلاته - حمل خودرو کلاته - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 11. بازتاب: خودرو بر رودیان - خودروبر رودیان - حمل خودرو رودیان - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 12. بازتاب: خودرو بر رویان - خودروبر رویان - حمل خودرو رویان - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 13. بازتاب: خودرو بر امیریه - خودروبر امیریه - حمل خودرو امیریه - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 14. بازتاب: خودرو بر کهن آباد - خودروبر کهن آباد - حمل خودرو کهن آباد - ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۰۱

 15. رمضان نژاد

  خودرو بر سمنان با تیم حرفه ای و خوش برخورد ما رو یاری کرد بی نهایت ممنونم. با وجود شما دیگه نگران خرابی ماشینم تو جاده نیسیتم

 16. خیلی خیلی تشکر می کنم از خودروبر سمنان مجموعه خودروبر البرز چرا که خیلی سریع تر از چیزی که فکرش رو می کردم رسید و به اصولی ترین شکل ممکن ماشین منو به تعمیرگاه رسوند.

 17. امدادگری که بعد از تماس من با خودروبر سمنان مجموعه خودروبر البرز اومد هم واقعا حرفه ای بود و هم خوش اخلاق. همون جا باتری ماشین من تعمیر شد و تونستم به موقع به کارم برسم.عالی بود.

 18. خودروبر سمنان عملکرد فوق العاده ای در خدمت رسانی داشتند. ممنون و متشکرم از تک تک دست اندر کاراشون.

 19. همکاری بسیار عالی و دقیقی در خودروبر سمنان مجموعه امداد خودرو البرز وجود دارد که به من کمک بسیاری در سریع تر رفع شدن مشکل خودرو ام کرد. عالی هستند. با تشکر

 20. نیروهای حمل خودرو سمنان به من کمک بسیاری در سریع تر رفع شدن مشکل خودرو ام کردند. خیلی ممنونم.

 21. خودرو بر سمنان سرعت عمل فراوانی در امداد رسانی دارند کمک به سزایی رو در کمک رسانی و بردن خودرو ما داشتند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *