حمل خودرو ایلام

حمل خودرو ایلام

حمل خودرو ایلام – حمل خودرو ایلام – امداد خودرو ایلام

حمل خودرو ایلام یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای حمل خودرو در ایلـام و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم  اطلاعات خود را در مورد خدمات حمل خودرو با علم روز حمل خودرورسی کرده و هرچه بیشتر مطالعه نمایند.

درباره حمل خودرو در شهر ایـلام  

حمل خودرو سراسری از جمله حمل خودرو های خوب در ایـلام به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو ایلام بهره گرفته است.

مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان ایلـام نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و  با خیال راحت رانندگی نمایید.

حمل خودرو ایلام معتبرترین شرکت‌ حمل خـودروی در تمام مناطق شهر ایلام زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی حمـل خـودرو ایلام ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات حمل خودرو ایلام به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

چه زمان نیاز به حـمل خودرو دارید؟

ممکن است شما در جاده ای در ایلام در حال حرکت به مقصد خود باشید و یا در مسافرتی به سر میبرید، که متاسفانه خودرو شما دچار مشکل فنی شود در این حالت است که شما به تماس با حمل خودرو سراسری نیاز دارید تا همکاران ما در اسرع وقت به محل حادثه آمده و تجهیزات و لوازم مورد نیاز را فراهم نماید یا در صورت نیاز خودرو شما را به مراکز مربوطه حمل نمایند.

خودروبر-کشوری-ایلام-کفی-ماشین-ایلام-جرثقیل-ایلام-ماشین-بر-ایلام
حمل خودرو-کشوری-ایلام-کفی-ماشین-ایلام-جرثقیل-ایلام-ماشین-بر-ایلام

خدمات حمـل خودرو ایلام عبارتند از:

 • ماشین بر خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • حمل اتومبیل های مسابقه .
 • حمل و نقل خودرو های لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه .

شماره تماس حمل خودرو ایلام :

قیمت حمل خودرو ایلام

قیمت حـمل خـودرو در ایلام به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد حمل خودرو ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 •  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا حمل خودرو هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت ایلام محاسبه می شود.
 • در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 • و…

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه حمل خودرو سراسری در ایلام ، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

خودروبر-ایلام-کفی-ایلام-امداد-سیار-ایلام
حمل خودرو-ایلام-کفی-ایلام-امداد-سیار-ایلام

نحوه یدک کشی خودرو به چه صورت می باشد؟

یدک کش برای مواقعی ست که خودروی شما قادر به حرکت نمی باشد، یا اینکه حرکت دادن خودرو خطرناک است و یا خودرو نمایشگاهی، صفر و بدون کارکرد باشد. هر ساله میلیون ها خودرو توسط حمـل خودرو ها و وسایل حمل و نقل خودرو در استان ایلام جابجا می شوند. ایمنی حمل و نقل یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین مسئله در این رابطه می باشد که باید با رعایت شرایط و استانداردها، این نوع حمل و نقل به خوبی پیش رود.

ماشین بر ایلام با داشتن امکانات متنوع حمل و نقل نظیر حـمل خـودرو،یدک کش، کامیون حمل ماشین و … در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشد. حمل خـودروها در سراسر جهان به منظور حمل خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردارند و تولید کنندگان خودرو، سالانه برای شرکت در نمایشگاه ها و عرضه‌ی خودروهای خود به مشتریان از این تجهیزات استفاده می کنند

مناطق تحت پوشش حـمل خـودرو در استان ایلام :

تفاوت ایمنی و سرعت انواع حمل خودرو و یدک کش چیست؟

حمل خودرو مکانیزه نسبت به سایر حمل خودرو ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود

کفی حمل خودرو مکانیزه با در نظر به نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است. به همین دلیل ایلاموی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد. این امر باعث این میشود که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد.

حمل-خودرو-کشوری-امداد-سیار-حمل-ماشین-شهر-ایلام-مکانیکی-سیار-ایلام
حمل-خودرو-کشوری-امداد-سیار-حمل-ماشین-شهر-ایلام-مکانیکی-سیار-ایلام

Ilam Car Relief Services

emdad khodro Ilam

khodro bar Ilam

khodro bar Ilam

yadak kesh Ilam

hamle khodro Ilam

khodrobar Ilam urmia

khodrobar  Tehran Ilam

khodro bar from east Ilam to urmia

car transfer from east azerbaijan to Ilam

emdad khodro from Ilam to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

مکان حمل خودرو ایلام در روی نقشه گوگل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *