حمل خودرو بجنورد

حمل خودرو بجنورد

حمل خودرو بجنورد – خودروبر بجنورد – امداد خودرو بجنورد

حمل خودرو بجنورد یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای حمـل خـودرو در بجنورد و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم  اطلاعات خود را در مورد خدمات حمل خودرو با علم روز حمـل خودرورسی کرده و هرچه بیشتر مطالعه نمایند.

درباره حمل خودرو در شهر بجنورد  

حمـل خـودرو سراسری از جمله حمـل خودرو های خوب در بجنورد به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو بجنورد بهره گرفته است.

مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان خراسان شمالی نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و  با خیال راحت رانندگی نمایید.

حمل خودرو بجنورد معتبرترین شرکت‌ حمل خودروی در تمام مناطق شهر بجنورد زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی حـمل خـودرو بجنورد ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات حمل خودرو بجنورد به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

چه زمان نیاز به حمل خودرو دارید؟

ممکن است شما در جاده ای در بجنورد در حال حرکت به مقصد خود باشید و یا در مسافرتی به سر میبرید، که متاسفانه خودرو شما دچار مشکل فنی شود در این حالت است که شما به تماس با حمل خودرو سراسری نیاز دارید تا همکاران ما در اسرع وقت به محل حادثه آمده و تجهیزات و لوازم مورد نیاز را فراهم نماید یا در صورت نیاز خودرو شما را به مراکز مربوطه حمل نمایند.

خودروبر-کشوری-استان-خراسان-شمالی-کفی-ماشین-استان-خراسان-شمالی-جرثقیل-استان-خراسان-شمالی-ماشین-بر-استان-خراسان-شمالی (1)
حمل خودرو-کشوری-بجنورد-کفی-ماشین-بجنورد-جرثقیل-بجنورد-ماشین-بر-استان-بجنورد

خدمات حمل خودرو بجنورد عبارتند از:

 • ماشین بر خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • حمل اتومبیل های مسابقه .
 • حمل و نقل خودرو های لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه .

شماره تماس حـمل خـودرو بجنورد :

قیمت حمل خودرو بجنورد

قیمت حمـل خـودرو در بجنورد به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد حمل خودرو ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 •  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا حمل خودرو هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت بجنورد محاسبه می شود.
 • در حمـل خـودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 • و…

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه حـمل خـودرو سراسری در بجنورد ، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

خودروبر-استان-خراسان-شمالی-کفی-استان-خراسان-شمالی-امداد-سیار-استان-خراسان-شمالی (1)
حمل خودرو-بجنورد-کفی-بجنورد-امداد-سیار-بجنورد

نحوه یدک کشی خودرو به چه صورت می باشد؟

یدک کش برای مواقعی ست که خودروی شما قادر به حرکت نمی باشد، یا اینکه حرکت دادن خودرو خطرناک است و یا خودرو نمایشگاهی، صفر و بدون کارکرد باشد. هر ساله میلیون ها خودرو توسط حـمل خـودرو ها و وسایل حمل و نقل خودرو در استان خراسان شمالی جابجا می شوند. ایمنی حمل و نقل یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین مسئله در این رابطه می باشد که باید با رعایت شرایط و استانداردها، این نوع حمل و نقل به خوبی پیش رود.

حـمل خـودرو بجنورد با داشتن امکانات متنوع حمل و نقل نظیر حمل خودرو،یدک کش، کامیون حمل ماشین و… در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشد. حمـل خـودروها در سراسر جهان به منظور حمل خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردارند و تولید کنندگان خودرو، سالانه برای شرکت در نمایشگاه ها و عرضه‌ی خودروهای خود به مشتریان از این تجهیزات استفاده می کنند

مناطق تحت پوشش حمل خودرو در استان خراسان شمالی :

تفاوت ایمنی و سرعت انواع حمل خودرو و یدک کش چیست؟

حمل خودرو مکانیزه نسبت به سایر حمل خودرو ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود

کفی حمل خودرو مکانیزه با در نظر به نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است. به همین دلیل بجنوردوی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد. این امر باعث این میشود که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد.

حمل-خودرو-کشوری-امداد-سیار-حمل-ماشین-شهر-استان-خراسان-شمالی-مکانیکی-سیار-استان-خراسان-شمالی
حمل-خودرو-کشوری-امداد-سیار-حمل-ماشین-شهر-بجنورد-مکانیکی-سیار-بجنورد

Bojnurd Car Relief Services

emdad khodro Bojnurd

khodro bar Bojnurd

khodro bar Bojnurd

yadak kesh Bojnurd

hamle khodro Bojnurd

khodrobar Bojnurd urmia

khodrobar  Tehran Bojnurd

khodro bar from east Bojnurd to urmia

car transfer from east azerbaijan to Bojnurd

emdad khodro from Bojnurd to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

مکان حمل خودرو بجنورد در روی نقشه گوگل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *