حمل خودرو بيرجند

حمل خودرو بيرجند

حمل خودرو بيرجند – حمل خودرو بيرجند – امداد خودرو بيرجند

حمل خودرو بيرجند یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای حمل خودرو در بيرجند و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم  اطلاعات خود را در مورد خدمات خودرو بر با علم روز خودرو بررسی کرده و هرچه بیشتر مطالعه نمایند.

درباره حمل خودرو در شهر بيرجند  

حمل خودرو سراسری از جمله خودرو بر های خوب در بيرجند به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودرو بيرجند بهره گرفته است.

مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان خراسان جنوبی نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و  با خیال راحت رانندگی نمایید.

خودرو بر بيرجند معتبرترین شرکت‌ خودرو بری در تمام مناطق شهر بيرجند زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی حمل خودرو بيرجند ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودرو بر بيرجند به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

چه زمان نیاز به حمل خودرو دارید؟

ممکن است شما در جاده ای در بيرجند در حال حرکت به مقصد خود باشید و یا در مسافرتی به سر میبرید، که متاسفانه خودرو شما دچار مشکل فنی شود در این حالت است که شما به تماس با خودرو بر سراسری نیاز دارید تا همکاران ما در اسرع وقت به محل حادثه آمده و تجهیزات و لوازم مورد نیاز را فراهم نماید یا در صورت نیاز خودرو شما را به مراکز مربوطه حمل نمایند.

خودروبر-کشوری-استان خراسان جنوبی-کفی-ماشین-استان خراسان جنوبی-جرثقیل-استان خراسان جنوبی-ماشین-بر-استان خراسان جنوبی
حمل خودرو-کشوری-بيرجند -کفی-ماشین-بيرجند -جرثقیل-بيرجند -ماشین-بر-بيرجند

خدمات حمل خودرو بيرجند عبارتند از:

 • ماشین بر خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • حمل اتومبیل های مسابقه .
 • حمل و نقل خودرو های لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه .

شماره تماس خودرو بر بيرجند :

قیمت حمل خودرو بيرجند

قیمت حمل خودرو در بيرجند به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودرو بر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 •  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت بيرجند محاسبه می شود.
 • در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 • و…

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه خودرو بر سراسری در بيرجند ، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

خودروبر-استان خراسان جنوبی-کفی-استان خراسان جنوبی-امداد-سیار-استان خراسان جنوبی
حمل خودرو-بیرجند-کفی-بیرجند-امداد-سیار-بیرجند

نحوه یدک کشی خودرو به چه صورت می باشد؟

یدک کش برای مواقعی ست که خودروی شما قادر به حرکت نمی باشد، یا اینکه حرکت دادن خودرو خطرناک است و یا خودرو نمایشگاهی، صفر و بدون کارکرد باشد. هر ساله میلیون ها خودرو توسط حمل خودرو ها و وسایل حمل و نقل خودرو در استان خراسان جنوبی جابجا می شوند. ایمنی حمل و نقل یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین مسئله در این رابطه می باشد که باید با رعایت شرایط و استانداردها، این نوع حمل و نقل به خوبی پیش رود.

ماشین بر بيرجند با داشتن امکانات متنوع حمل و نقل نظیر حـمل خودرو، یدک کش، کامیون حمل ماشین و … در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشد. حمل خودروها در سراسر جهان به منظور حمل خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردارند و تولید کنندگان خودرو، سالانه برای شرکت در نمایشگاه ها و عرضه‌ی خودروهای خود به مشتریان از این تجهیزات استفاده می کنند

مناطق تحت پوشش حمـل خودرو در استان خراسان جنوبی:

تفاوت ایمنی و سرعت انواع حمل خودرو و یدک کش چیست؟

خودرو بر مکانیزه نسبت به سایر حمل خودرو ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود

کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر به نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است. به همین دلیل بيرجندوی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد. این امر باعث این میشود که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد.

حمل-خودرو-کشوری-امداد-سیار-حمل-ماشین-شهر-استان خراسان جنوبی-مکانیکی-سیار-استان خراسان جنوبی (1)
حمل-خودرو-کشوری-امداد-سیار-حمل-ماشین-شهر-بیرجند-مکانیکی-سیار-بیرجند

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور: در جست و جوی امداد خودرو در موتورهای جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابری می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور

Birjand Car Relief Services

emdad khodro Birjand

khodro bar Birjand

khodro bar Birjand

yadak kesh Birjand

hamle khodro Birjand

khodrobar Birjand urmia

khodrobar  Tehran Birjand

khodro bar from east Birjand to urmia

car transfer from east azerbaijan to Birjand

emdad khodro from Birjand to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

مکان خودرو بر بيرجند در روی نقشه گوگل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *